Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van oda mindenki a...

Miért van oda mindenki a google chrome-ért?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért jó? Én mozillát használok, és sokkal jobb mint a chrome. Szerintem az olyan gagyi. Meg hogy az leg gyorsabb, meg a hasonló hülyeségek. Szerintetek miért lenne jobb, mint a többi?
2013. máj. 3. 23:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nincs mindenki oda a chrome-ért, sôt, az ff-et sokkal többen szeretik még mindig az a vezetô böngészô.

Egy ideig chrome-ot használtam mert gyors volt és tetszett az egyszerű felülete, aztán elkezdett belassúlni, állandóan lefagyott és nem egyszer volt hogy becrash-elt. Akkor váltottam újra firefoxra, nekem nagyon jól megy, nincs bajom vele, most is azt használom a chrome felületével (FXchrome-kiegészítô).

De azt nagyon utálom hogy még mindig vannak olyan almafabéták akkik a firefoxot mozzilának hívják. Értsétek már meg hogy a mozzila a cég ami a firefoxot fejleszti. Ez olyan mintha a chrome-ot google-nek hívnám.

2013. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Illetve az opera is nagyon jó, néha fagy de még sosem hagyott cserben, nálam a firefox után az a best.
2013. máj. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 lindmayer ***** válasza:
68%

még hogy a firefoxot többen kedvelik? [link]

(és csak fél percig tartott megtalálni)

én azért szeretem a chrome-ot, mert gyors(akkor is hogyha 15-20 lap van megnyitva), a grafika nem izgat, bővítményeket meg nem használok

2013. máj. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én a régi gépemen illetve a laptopomon chromeot használtam, mert gyors volt. De utána folyton lefagyott, egy videót nem tudott lejátszani lag nélkül, és egyéb finomságok. Onnan átálltam a safari-ra, amit a mai napig szeretek, mert gyors, nem faby le, és majdnem ugyan az mint a firefox. De amikor meglett az uj gép, átváltottam mozillára, és nálam simán veri gyorsaságban a chrome-ot
2013. máj. 4. 09:45
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

#13, azért a w3school.com nem akkora és nem olyan jellegű oldal, hogy a látogatottságából le lehessen vonni olyan következtetést, mint, amire te utalni akarsz vele. Maximum annyit lehet megállapítani, hogy a webprogramozással érdeklődők fele chrome-ot használ, többet nem igen.

A statisztikák általában azt a böngészőt hozzák ki jobbnak, amelyiknek a készítője a statisztikát rendelte :)

2013. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Azért 230-as global rankkel alexan nem mondanám jelentéktelennek a w3schoolst...
2013. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt hogy egy böngésző mennyire jó, nem a w3school vagy akármilyen más oldal fogja eldönteni, hanem hogy az emberek melyiket használják és szeretik többen. Illetve nincs olyan hogy legjobb böngésző, egy sem tökéletes, mindnek van hibája, és mindenki mást kedvel jobban, ilyen szempontból meg a kérdés relatív, nincs értelme veszekedni hogy a chrome a jobb, vagy a firefox. Aki odavan valamelyikért az azért van oda mert azt használja és elégedett vele és nem azért mert x weboldal ezt ajánlja és attól függetlenül hogy mennyire gyors vagy megbízható azt kell használni mert ilyen olyan szír-sz@r benchmarkok aszondják hogy ez a jó és kész.MIndenki használja azt amelyiket akarja.

Illetve NINCS olyan böngésző hogy Mozilla csak Firefox.

2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Igen, szerintem is gagyi a Chrome. Túlegyszerűsített az egész. A Firefox összetettebb, sok beállítást hamarabb megtalálsz.
2019. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!