Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik oldalon lehetne letölte...

Melyik oldalon lehetne letölteni legalább probaidőre a "toon boom" nevű animáció készítő programot?

Figyelt kérdés
Esetleg ismertek hasonlo programot, ami ingyen letölthető, vagy 30napos proba időre?
2013. máj. 24. 22:22
 1/3 tabaki ***** válasza:

Mily meglepő: [link]


Synfig Studio: [link]

CreaToon: [link]

Utóbbihoz feltétlenül töltsd le az unlock-fájlt is!

2013. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az utobbi ket programot köszönöm:) a toon-boom-os oldalt azt hiszem már látogattam. Nem értem: bár sikerült letölteni a programot, mégsem müködik.

A telepitésnél addig értem el, hogy megjelenik valami barna ablak, amivel nem lehet semmit se kezdeni, és van egy asztali ikon, de ha rákattintok arra, csak "buy now" feliratos ablak jelenik meg.

2013. máj. 25. 09:36
 3/3 tabaki ***** válasza:
Hát, csak biztatásul: Nekem anno sikerült letöltenem az időkorlátos próbaváltozatot. Most hadd ne próbálkozzam vele, már nem töltök le fizetős progikat.
2013. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!