Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ESET NOD 32 folyton feldobá...

Az ESET NOD 32 folyton feldobál egy kis buborékot, hogy " felhasználói beavatkozást igényel". Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ráklikkelsz kiírja. Valószínűleg frissíteni kell...
2013. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ráklikkelek, akkor behozza a nod "kezelőfelületét", nem pedig a hibát írja. Frissíteni próbáltam, de nem az a baj, frissíti ez magát automatikusan.
2013. júl. 7. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
A NOD kezelőfelületén kéne hogy írja, mi a gondja, mert innen meg aztán pláne nem fogunk tudni segíteni. Nálam olyankor írja, amikor oprendszerfrissítés elérhető, de még nem lett frissítve...
2013. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem írja h mi a gáz. Semmi figyelmeztető kiírás vagy valami. A rendszerfrissítést meg maga a windows is feldobja kis buborékban, ha van, de most nincs... rejtély.
2013. júl. 7. 18:49
 5/10 levis56 ***** válasza:
Pedig az hibaüzenet az automatikus rendszer frissítések hiányát szokta nálam jelezni esetleg a rendszer biztonsági hiányosságaira hívja fel a figyelmet.
2013. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 levis56 ***** válasza:
Menj rá a Windows Update oldalra nézd meg nincsenek-e letölthető frissítések,ha van azt jelzi a Nod.
2013. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs új frissítés, viszont még eleinte az eredetiségvizsgálatos frissítést kikapcsolatam, vagymi..., lehet h azt jelzi?? Pedig rámentem, hogy hagyja figyelmen kívül.
2013. júl. 7. 19:37
 8/10 levis56 ***** válasza:

Lehet hogy lejárt a licenced? Innen meghosszabithatod.

[link]

2013. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van licensz, legalábbis ki van ütve, úgyhogy tényleg nem értem mi lehet a baj, de köszönöm a segítséget mindenkinek!
2013. júl. 7. 20:25
 10/10 Lajos54 ***** válasza:
Akkor is így jelez, ha régen volt futtatva víruskeresés.
2013. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!