Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA10 mentés átvitel lehetséges?

FIFA10 mentés átvitel lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyan problémám lenne, hogy a fifa 10-em azt írja valamiért ki hogy újra kell telepíteni a játékot, de a mentést nem tudom valahogy kiszedni és mikor újra feltelepítem akkor beimportálni és akkor onnan tudom folytatni ahol abbahagytam? meg lehet ezt csinálni? ha igen akkor hogyan? köszi előre is
2013. júl. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokumentumokba nézd meg hogy ott van e a fifa könyvtára. Nekem 07-nél ott van. 10 nél is tuti ott lesz. Nem szükséges elmenteni, elég ha letörlöd és amikor megkérdezi hogy mindent, vagy a mentéseket is törölni akarod e, akkor arra nyomsz egy nemet. És mikor visszatelepíted, a mentéseid megmaradnak. De ha biztosra akarsz menni, lemented az egész könyvtárat, és majd visszamásolod.
2013. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! sikerült!
2013. júl. 24. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!