Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy álltok Gold terén a...

Hogy álltok Gold terén a Diablo III-ban? Bár nem szokásom más pénztárcájában kutatni, ezúttal kivételt teszek.

Figyelt kérdés
Ma értem el a wd-vel jóval több, mint 300 óra jatèkidő után a 60 paragon szintet. A legjobb eladásom eddig az auction házban 25 millió volt. Egy 100 milliót érő geart nem tudok eladni már hetek óta 1 misiért sem. A mostani gold mennyiségem 35 millió. Ti is ilyen szerencsétlenek vagytok?

2013. júl. 25. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem valami 20 milla körül van, de meguntam már :(
2013. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is néha baszkodom az ajtót értetlenkedve hogy miért is nem viszik el a dolgaimat,pedig nagyon olcsón rakom be AH-ba.Próbálkozz még.Előbb utóbb biztos lesz valaki akinek szüksége lesz pont arra a cuccra amit árulsz,és sajnos néha lejjeb kell venni az árból külömben örökre a nyakunkon maradnak
2013. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!