Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan kép szerkesztő...

Tudtok olyan kép szerkesztő programot mondani amivel ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
[link] a izzó és a mókuskerékre gondoltam :) köszönöm előre is

2013. júl. 26. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, tudunk. Bármilyen képszerkesztővel tudsz ilyet csinálni. Ha ügyes vagy, még Paint-tel is.


Olyan programról ne álmodj, ami megszül neked egy "izzót", meg egy "mókuskereket".

2013. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de azért lehetne egy normálisat írni amivel lehet profit is csinálni....
2013. júl. 26. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Adobe programok remekül megfelelnek ilyen célra.Photoshop és Illustrator,de elötte tanácsos megnézni pár tutorialt.
2013. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tabaki ***** válasza:
61%

"de azért lehetne egy normálisat írni amivel lehet profit is csinálni...."


Ha már szó került a normalitásról, te is linkelhetnéd normálisan a képet. Az én régi keresőm nem találja meg, amire gondolsz, csak végtelen hosszan a keresési eredményeket mutogatja. A 16. mélységig még semmiféle mókuskereket nem találtam. De amikor nem ősböngészőn vagyok éppen, hanem feltöltőkártyás mobilneten, akkor is imádom, hogy letöltetsz velem hetven mega képet fölöslegesen, ahelyett, hogy azt az egyet kéne megnéznem, amelyikről szó van.


Miután gőzöm nincs, mire mutat a linked, javaslom a Gimpet. Ez nagyjából mindent tud, ingyen van, csak rajtad múlik, mire mégy vele.

2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek:Már megbocsáss,de te vagy egy böszme amiért a saját hülyeséged miatt lehurrogod a kérdezőt,kattints rá a linkre és egyböl behozza szürke háttérrel a képet amire a srác/csaj gondolt.Gondolkodj racionálisan,aztán kaffogj!
2013. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5-ösnek: tabaki azért hülye, mert még mobilról is segíteni akar másoknak?


Egyébként neked nagyon villám lehet a neted, ha nem látod, hogy a linken bejön 2 tucat találat és csak azután jelenik meg a kérdéses kép.

2013. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tabaki ***** válasza:
56%

"Már megbocsáss,de te vagy egy böszme amiért a saját hülyeséged miatt..."


Pontosan elmondtam, mi a probléma az ilyen típusú linkeléssel. Azért, mert a te keresőd _valahogyan_ viselkedik, egyáltalán nem bizonyos, hogy egy másik ugyanezt teszi. A saját tudatlanságod miatt hülyének tekinteni mást, nos, ez legalábbis szánalomra méltó. Ahelyett, hogy gondolkodás nélkül osztanád az észt, belinkelhetted volna pontosan a képet, ha szorul beléd némi segítő szándék is.

2013. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:

Például így:

[link]

Ez az?

Bármelyikkel, a Gimppel még élvezetes is. A kellékekhez én valószínűleg a Blendert venném elő, de csak lustaságból, anélkül is megy.

2013. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hú megkeseredett egy ember lehetsz..Gyűlölöm azt aki az élő fába is beleköt.
2013. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"tabaki azért hülye, mert még mobilról is segíteni akar másoknak?"

Kicsit szánalmas hogy magadat próbálod védeni idegen ként

pff balek!

2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!