Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NVIDIA telepitő sikertelen.320...

Dr. Watson kérdése:

NVIDIA telepitő sikertelen.320.49-es verzió. Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Olyan jellegű problémája lenne egy ismerősömnek,hogy a GeForce 210-es videokártyájához új drivert telepítene,de elakad,és ezt írja ki:Az NVIDIA telepítő sikertelen.320.49-es verziót tenne fel.

Problémák:PhysX rendszerszoftver:nincs telepítve

3D Vision vezértlő illesztőprogi:nincs telepítve

HD Audio-illesztőprogi:nincs telepítve

Grafikus illesztőprogi:sikertelen

NVIDIA GeForce Experience:nincs telepítve

3D Vision illesztőprogi:nincs telepítve

A PhysX és az Experience a szemem előtt lett feltelepítve,de a gép nem csinált semmit,betöltött és kész,se üdvözlés,se új ablakban bármi megnyitása se semmi.A kereső sem találja "őket".Op.rendszer:Win 7,SP1.

Köszi a segítséget!



2013. aug. 1. 16:57
1 2
 11/16 Gábor_79 ***** válasza:

Értem én azt, csak feltételeztem, hogy van némi összefüggés a kettő között. Viszont ami furcsaságot tapasztaltam driverfrissítéskor az az, hogy újra feltelepítette a NET keretrendszer 4.0.30319 'kiterjesztett' változatát és a hozzá tartozó frissítéseket, ami már meg volt. Frissítés előtt megnéztem a számkódjait és már egyszer telepítettem azokat. Bár ha belegondolok, ha nekem nem a kiterjesztett változat volt meg esetleg, hanem hozzádobta, de a frissítéseket újra be kellett építenie, úgy logikus. Ebből nekem az a tanulság, hogy szükséges a NET kererendszer 4-es verziója. Meg van-e nektek?

[link]

[link]

Így néz ki nálam.

2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem,hogy még csak a 3.5-os keretrendszere van fent,vagy valami hasonló,de biztos nem 4-es.Lehet,hogy ez lesz a gond,ma szólok neki,hogy frissíteni kéne.
2013. aug. 5. 07:33
 13/16 A kérdező kommentje:
Letöltötte a 4.5-ös keretrendszert,de nem sikerült.Tehát nem ez volt a probléma.
2013. aug. 8. 16:57
 14/16 Gábor_79 ***** válasza:
A francba, pedig jó lett volna már. Nem bántam volna. El nem tudom találni mi lehet még. Biztos van az oldalon FAQ link.
2013. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát de milyen jó lett volna neki,ha összejön.
2013. aug. 9. 14:02
 16/16 venator5 válasza:

Ez a nvidia driver probléma mindegyik driverrel megeshet a probléma oka az hogy nem tudja teljesen eltávólitani az előző drivert (maradnak útána file-ok) Két megoldás létezik ennek a megoldására!

1. Telepítsuk a Driver booster1.3-at és ezzel telepítsuk!

ezzel a programmal elkerülhető a baj, az egyetlen hátránya hogy a kiegészítőket nem telepíti(Physx, hd audio) de ezeket külön le tudjuk tölteni.


2. megoldás Telepítési ellenőrzések, leíratok felülírása

( ez csak win8 esetén)

1. Kedöképernyő

2. Beállítások (Win+I)

3. Gépház (Alul)

4. Általános beállítások

5. Indítási beállítások (ADvanced startup)

6. újraindítás

7. Kék képernyő, Hibaelhárítás

8. Advanced, Egyéb, extra (nem tom pontosan mit ír)

9. indítási beállítások

10 újraindítás

11 f7-es gomb (Ki ír egy olyasmit hogy illesztőprogram telepítési ellenőrzések felűlírása)

12 kész! (Nem mindig működik de segíthet)

2014. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!