Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonra program...

Androidos telefonra program bezárót keresek, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Az androidos telefonon elinditok több programot, de némelyiknek az ikonját amit a legfelső sarokba rak nem tudom, hogy melyik program...

Tudtok olyan programot ami kijelzi a futó programokat, és mondjuk egy pipával bezárható???


Task killert, letöltöttem, de az csak a futó folyamatokat áll. le.



2013. aug. 7. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel csak a futó folyamatokat lehet leállítani, hiszen ami nem fut, az elve le van állítva :) Pedig a Task killer elég jó. Keresgélj tovább a Playben, a sokmillió közül biztos találsz egyet, ami úgy működik, ahogy szeretnéd.
2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A telefonon a kijelző felső sarkában vannak bizonyos ikonok, melyeket nem tudom, hogy mik...

A skypot felismerem, így be is tudom zárni a programot,de a többit nem tudom, hogy mi....

Ezeket szeretném leállítani,de nem tudom,hogy melyek ezek a programok....

Ha a telefont kikapcsolom, és újraindítom, akkor eltünnek...

Aztán minél többet használom annál több előjön.....

Ötlet????

2013. aug. 10. 19:15
 3/3 anonim válasza:
én egy fmr memory cleaner progit használok és mint a szél,volt:362mb ram lett 510mb és a sávról eltünnek vele a dolgok.én nekem legalábbis.
2013. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!