Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA san andreas nevű játékom...

Normális kérdése:

A GTA san andreas nevű játékom nem indul el. Amikor elindítanám akkor a fele töltésnél lefagy. Már próbáltam újra rakni sokszor de az se segített. Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Kicsit megpiszkáltam az-az autót próbáltam betenni.Ez sikerült is,de azóta nem indul el.

2013. aug. 8. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul raktad be. fogadni mernék, h a gta3.img-ről nem csináltál biztonsági mentést... ha mégis, akkor az alap gta3.img-t rakd a módosított helyére. amikor újraraktad, letöröltél minden hozzá tartozó fájlt, mappát?
2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tess itt van egy progi amivel lényegesen könnyebb dolgod lessz [link]
2013. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
spark img editorral is meg tudja csinálni, de előbb az alap gta3.img-t kéne visszamásolni. ha ez megvan, vagy az Alci's vagy a Spak-kal megnyitod a gta3.img-t és azzal kell kicserélni a txt és dff fájlokat amiket le akarsz cserélni. fontos, hogy pontosan az legyen a neve, mint amit ki akarsz cserélni!
2013. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
új mentést rakj bele lehet h a garázsba van elmentve új autó és lehet ezért.
2013. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!