Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működik a szintlépés...

Hogyan működik a szintlépés az Oblivionban?

Figyelt kérdés

Nekem level 4-es harcos karakterem van és így vannak most a képzettségeim:

Zárójel nélkül azok vannak amik akkor voltam mikor pont a 4. szintre léptem, zárójelbe pedig a mostani van.

Fontosabb képzettségek:

Kovácsolás: 36 (38)

Atlétika: 54 (56)

Penge: 54 (nem változott)

Blokkolás: 44 (47)

Zúzófegyver: 49 (nem változott)

Ökölharc: 30 (42)

Nehéz páncél: 57 (60)


Kevésbé fontos képzettségek:

Alkímia: 32 (nem változott)

Átváltoztatás: 5 (nem változott)

Idézés: 8 (nem változott)

Pusztítás: 11 (12)

Illúzió: 6 (nem változott)

Miszticizmus: 5 (nem változott)

Helyreállítás: 19 (22)

Akrobatika: 21 (22)

Könnyű páncél: 13 (nem változott)

Mesterlövészet: 5 (nem változott)

Kereskedés: 19 (20)

Tolvajlás: 19 (21)

Settenkedés: 12 (nem változott)

Beszédkészség: 20 (nem változott)


Most szeretnék szintet lépni, de az erőt és az állóképességet is csak +2-vel növeli. Nem értem miért, mert az állóképességen belül +8-cal növeltem a képzettségeket, az erőn belül pedig +12-vel. Miért csak ennyivel növeli meg az erőt és az állóképességet? Mit kell tennem, hogy 4-5-tel növelje meg az erőt és az állóképességet is?



2013. aug. 14. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos. Az Oblivionban úgy megy a szintlépés, hogy ha összesen 10 ponttal nőnek az elsődleges képességeid, akkor lépsz a következő szintre. A tulajdonságaid növekedését pedig az ez idő alatt összesen megnövekedett képességeid alapján választhatod (tehát itt nem csak az elsődlegesek számítanak) Az Oblivion az egyik kedvenc játékom, de ez a számolgatás, hogy mit fejlesszek az optimális szintlépésekhez, elég gyorsan meg tudja ölni a játék hangulatát. Ha elfogadsz egy tanácsot, felteszel hozzá egy kiegészítőt, az Oblivion XP -t, amitől hagyományos, xp alapú fejlődésrendszer lesz a játékban. Próbáld ki, megéri.

A kiegészítőt itt megtalálod:

[link]


Amire még szükséged van hozzá, az az Oblivion Script Extender, amit meg itt találsz meg:

[link]


(a letöltésekhez nem kell regisztrálnod a nexusmods-ra)

2013. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezt ha felrakom akkor nem kell új játékot kezdenem; folytathatom a level 4-essel? A magyarítással is jó? Amúgy tényleg elég idegesítö; mert egy játék közben nem szokás arról neten olvasgatni hacsak az ember már tényleg nem tudja hogy mit hogy kéne pl. egy küldetéssel.
2013. aug. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!