Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e valami jó teljes verziój...

Van-e valami jó teljes verziójú lemezkarbantartó program, ami törli a Windows szükségtelen fáljait?

Figyelt kérdés

A CCleaner-t ne írjátok, mert elrontotta a gépem és az egész rendzsert újra telepítettem!

Valami jóra gondolok!

Ha a CCleaner bevált írjátok le hol van a jó és miért jó?



2013. aug. 15. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:

Még valami olyat is írjatok ami bezárja a fölös alkalmazásokat! Ne próbaverziót lehetőleg teljes verzió legyen!

INGYENesek legyenek!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 15. 21:05
 2/10 anonim ***** válasza:

A Wise Care nevű alkalmazásban minden benne van amire szükséged lehet. Van portable, azaz telepítés nélküli változata is. Magyar, ingyenes.

[link]

2013. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ccleaner filehippo.com-ról le tudod tölteni ingyen
2013. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és többször is lehet őket használni NE csak egyszer!!!!!!!!!
2013. aug. 19. 11:49
 5/10 Papp Márkus válasza:
Auslogics Boost speed. Az nem csak arra jó hogy karbantartsa a géped hanem, töredezetség-mentesíti a lemezeket, gyórsítja az internetet, törli az elözményeket, meg sok fontos dolgokat csinál még a gépeddel ami gyorsítja. Bár én letöltöttem de meg crack-elve tökéletesen mükszik. Nekem bevált és már 3 éve ezt használom. Most villámgyors az egész gépen hála ennek. Itt a link crack-el együtt. ***** Ajánlom hogy ne frissítsd mert semmi értelme meg ha frissited akkor újjabb cracket kell keresned. Win7-re és xp-re egyaránt jól működik. Csak ajánlani tudom. Remélem segítettem

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Papp Márkus válasza:
a crackelés nem sikerül akkor a következőket tedd. Hs Win7-ed van- Tálca, rejtett ikonok megjelenítése, megkeresed a Boost Speed ikonját, jobb klikk az egérrel, kilépés- Aztán crackeld meg úgy hogy van az a aushelper.dll fájl, másolod a C\Program Files\Auslogics\Auslogics Boost Speed. Oda másolás, másolás és csere, és lehet is használni.
2013. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Papp Márkus válasza:
ajánlom hogy a more tools-speciális eszközök közül használd külön külön a dolgokat.
2013. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Papp Márkus válasza:
amiket használj. Feltakarítás, töredezettség-mentesítés, regisztrácios adatbázis karbantartása, elözmények törlése, Internet gyórsítása AUTOMATIKUS
2013. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az Avg Pc tuneup pro verziója jó erre? 2011 pro verzió

2013. aug. 23. 13:50
 10/10 anonim válasza:
A Glary Utilies nagyon jó! Van ingyenes verziója is (nem próba), és a neten könnyen lehet találni hozzá licence-t (nem muszáj).
2013. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!