Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office csomagot meg...

Microsoft Office csomagot meg lehet valahol vásárolni?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor hol és mennyiért?

Hamarosan 1 cégnél fogok dolgozni és egy irodába és meg akarom tanulni ennek a használatát.Nem szeretném letölteni mert az próbaverziós lenne ezért akarom megvenni.Inkább fizetek érte a pénz nem számít.



2013. aug. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha rám hallgatsz akkor nem vásárolod meg mert rohadt drága.

Ha csak arra kell, hogy gyakorolj akkor szerintem töltsd le pl torrentről.

Tudom, hogy ez nem túl etikus, de mivel később úgyis céges legális változatot fogsz használni azt hiszem gyakorlásra elfogadható :)

Ez ellen még a Microsoft-nak sem volna kifogása szerintem :)

2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Ha mindenképpen jogtisztát szeretnél, érdemes az "Otthoni és diák" verziót keresni, újabban már ilyen is van. Az ára töredéke az irodai (vállalati) célra használhatónak, kb. egy operációs rendszer árával megegyező. Persze attól is függ, hogy milyen verziót (2007, 2010, 2013), mert csak az újabbakból van ilyen. Érdemes a neten keresgélni, egy példa itt van: [link]
2013. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!