Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshopot, hogy...

Roxor3 kérdése:

Adobe Photoshopot, hogy lehetne az alapoktól megtanulni?

Figyelt kérdés

Kicsit irígy vagyok(:D), hogy sokan milyen szép képeket tudnak csinálni Photoshoppal. Megvan a legújabb verzió a CS6 viszont hol tudnék találni oktató anyagokat lépésről lépésre?

Illetve, ha kell akkor felrakok egy korábbi verziót.


2013. aug. 21. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Adobe Photoshop Mesterképző DVD
2013. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs ezt akartam bemásolni: Adobe Photoshop Gyorstalpaló DVD netről is levadászhatod.
2013. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Gondolod, a későbbi verzió elfelejtette, amit a gyengébb tudott? Mindig csak az újdonságokat rakják bele az újabb változatba?

Elsősorban használd. Fogj egy akármilyen képet, firkálj bele, tüntess el róla részleteket, illesz bele egy részletet egy másik képről, eressz rá szűrőket. Amikor már sejted, hogy hogy mennek a dolgok, találj ki magadnak egyszerű feladatokat, és próbáld meg kiokoskodni a megvalósításuk módját. És természetesen tanulmányozd a millió ismertetőt.

[link]

[link]

2013. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A neten is fent van sok tutorial az alapoktól a haladón át egészen a nagyon durva képmanipulálásig. Elvétve akad magyar, de főképp angol. Ha a nyelv nehézséget okoz, akkor inkább az előttem szólókhoz csatlakoznék.


Fontos! Sem az az oktató dvd, sem ezek a tutorialok, sem egy esetleges könyv nem tanít meg 100%-ban a használatra. Ezek csak iránymutatások, amik megmutatják hol találod a fontosabb dolgokat. Ennyi. Minden más Rajtad múlik. Kísérletezni kell.

Sok sikert :)

2013. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2013. aug. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!