Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik ha megveszem a CS...

Mi történik ha megveszem a CS Complite Pack -et?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy mi történik, ha megveszem a Counter-Strike Complite Pack - et 15$ -ért (amiben benne van a klasszikus Counter-Strike,a CZ, a CS Source és a Global Offensive) úgy, hogy megvan a CS Antology Pack. Nyilván udjátok, hogy az Antology is tartalmazza a klasszikus 1.6 - ot épp úgy mint a Complete Pack. Tehát ha megveszem, akkor két 1.6 -om lesz, amiből az egyiket el tudom majd ajándékozni vagy a semmi sem történik és úgymond elvész az egyik.

A meglévő fiókomra szeretném megvásárolni a Complete Pack - et, tehán fölösleges olyat tanácsolni, hogy inkább másik fiókra vedd meg. Azt is fölösleges, hogy mire neked source, hiszen a GO jobb és még sorolhatnám, ezzen én is tisztában vagyok, de a Source is kell.

Még akkor is megspórolnék 5$ -árt ha "elvésze az egyik" a Complete Pack vásárlásával, minha külön venném meg (Source és GO -t).



2013. aug. 22. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
El tudod küldeni ajándékként a plusz játékokat(legalábbis nekem ismerős ezt mondta, személy szerint még nem vettem olyan pakkot, amiből meglett volna már valami).
2013. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséged, én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos, remélem igazad van. Minden esetre, ha valaki már "járt így" és tudja a biztosat az írja le, hogy mi történik...
2013. aug. 22. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod átkuldeni másnak gift-ként.
2013. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elküldheted nekem giftként xD
2015. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!