Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a már letörölt...

HammerFist kérdése:

Hogyan lehet a már letörölt és a lomtárból is kiürített fájlokat visszahozni?

Figyelt kérdés

ide Samsung 80gb hdd-mről egy 3. számú személy letörölte jónéhány fontos fájlomat. 12 gigányit pontosan. Azonnal kiszedtem a vinyót hogy ne másolhassanak a helyére semmit.

Hallottam hogy vannak programok amikkel vissza lehet őket hozni. Hdd recover pl.

Ilyen programokat írjatok légyszi!

Saját fejlesztésű 2 dimenziós rpg játékomat is letörölték. :[[[

Már 3 éve csinálgattam és már majdnem kész volt. :'( HELP!



2013. szept. 15. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van rá egy Recuva nevű program. Nem sok az esély, hogy épen visszakapod a fájlokat.

De sokkal jobban kellett volna rá vigyáznod!

2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:
100%
Ha tényleg szűzen maradt a lemez, szerintem jó esély van rá. Én ugyan az ősidőkben állítottam helyre utoljára fájlokat, de akkor elég jók voltak a tapasztalataim. Igaz, hogy nem 12 gigán... Recuva-t mások is sokan dicsérik.
2013. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Recuva talán segít. Másfelől meg három éves munkát ötmillió helyre lementettem volna és nem csak a vinyón tartottam volna.
2013. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van 3.! :(

Volt belőle biztonsági mentés pendrive-on de az meg kipurcant. -.-' meg egy régi van dvd-n ahol még a felénél sem jártam. Most 84%a kész volt a régint meg jó ha 24%a megvan. :[

Maga a játék csak 500 mega,legalább azt megkéne mentenem valahogy.

2013. szept. 16. 07:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon reméljük, hogy visszahozza neked a Recuva.
2013. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A döglött pendrive-omról sikerült visszaszerezni a játékom fájlait pandora recovery-vel de sajna az exe meghalt. :[ ikonja sincs és nem indul a game. :((
2013. szept. 16. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Legalább a fájlok megvannak, egy exe-t meg tudsz hozzá megint csinálni nem?
2013. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajna nem. :l

Az exe alapból volt de ahogy csinálod a játékot gyűlnek a fájlok és az exébe bele kell programozni hogy melyik fájlokat használja a játék indításához. Namármost az exe alapból megnyitható és szerkeszthető egy programmal. És ez sérült és nem lehet megnyitni. Eredeti exe van de rengeteg munka lenne újra összerakni a játékot. :( többszáz file és event,több ezer kapcsoló és rengeteg dialógus hiányzik.

2013. szept. 17. 07:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Uh :S Hát ha más nem, akkor lassacskán újra felépíted :/ Másfelől meg azzal a személlyel nem igazán ápolnék jó viszonyt egy darabig...
2013. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves 9.! Megmenekültem! ^^

Fhúú. Nemrég kiírtam a programját meg a kiegészítőit a játékomnak dvd-re,és áldom az eszemet hogy a játékot is a legutolsó fázisában mellé raktam. *-*

Nem is emlékeztem rá. (:

A mellékfájlokat meg a döglött pendrive-ról visszahoztam tegnap,úgyhogy mehet tovább a csinálgatás. :]

Ezentól minimum 3 példányt csinálok majd belőle! :@

2013. szept. 17. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!