Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az Adobe Flas Player új változatát?

Figyelt kérdés

Először is youtube-on nem tudtam lejátszani a videókat mert kiírta, hogy töltsem le a Flash Player új váloatát. Rámegyek az adobe oldalára.. elkezdem letölteni... jó most már elkezdem telepíteni... körülbelül a közepénél kiad egy hiba üzenetet: "Failed to install"

For troubleshooting tips,please

see [link]

Ez a hiba üzenet. Rámentem erre az oldalra amit ajánlott.

Itt voltak hibaelhárítási tippek. Mindedjiket követtem pont ugyan úgy ahogy levan írva de semelyik sem sikerül.

Ki tud erre megoldást? Ha valaki igen az légyszi írja meg. Előre köszi!


2009. nov. 6. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen böngészővel nem települ ? /FF , IE /
2009. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van régebbi Adobe Flash Player a gépeden? Akkor törlés a Programok telepitése, törléséből.

Ne ezzel az ajánlott vacakkal csináld és felejtsd el a Firefoxot, ha NoScript vagy Adblock Plus van benne. Innen töltsd le: [link] Different operating system or browser? (Windows, Safari , Firefox, Opera). Milyen böngészőhöz kell? Katt rá, aztán Select ad operating system? (Milyen operációs rendszerhez kell). Keresd meg a menűben, katt és alul Select. Így telepiti fel. És használd hozzá a rendszergazdai fiókról a Chrome-t! Azzal gyorsan és szépen települ.

2009. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player telepitéséhez kell valamennyit tudni angolul, az oldal nem magyar. (Bár nem értem, a böngészőkhöz és nagyon sok progihoz van magyar fordítás vagy magyar oldal. Ehhez nincs). Browser: böngésző, Select: választás, Download: letöltés. Érdemes megtanulni.
2009. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!