Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem törlődik véglegesen...

Dr Lecter kérdése:

Miért nem törlődik véglegesen az AC 2?

Figyelt kérdés
Egy kis segítséget szeretnék kérni AC 2 ügyben. Felraktam először a magyarítást meg a játékot, kijátszottam, töröltem. Másodjára is megtettem ugyanezt a keresztfiammal, szintén kijátszottuk, hiba nélkül működött minden. Viszont hiába töröltem mind a játékot, mind a magyarítást, a Vezérlőpultban ott maradt az AC2. Ha rákattintok, akkor beadja a szokásosat, hogy uninstall, stb, majd ki is írja, hogy minden rendben zajlott, viszont az ikon nem tűnik el. Kutakodtam a gépen, semmilyen fájl nincs az Ac 2-ről, tehát valószínűleg törlődött, ám valahogy mégse. Ez nem is zavarna, de szeretnék vele megint játszani, ezért telepítettem volna. Viszont, mindegy, hogy az Ubisoft Uplay által, vagy lemezről, de hiába telepíteném, először uninstalálnom kellene. Legalábbis a gép szerint. Holott már nincs rajta. Egyszerűen nem enged semmi csinálni.
2013. okt. 2. 16:35
 1/2 hypno ***** válasza:

A parancsikon, vagy mappa üres. Ezt sima törléssel is ki lehet dobni.

A regisztrációs adatbázisban viszont nyilván benn maradt a játék, plusz valószínűleg az AppData > Roaming könyvtárban is.

Ez alapból egy rejtett könyvtár a Users mappában. csak akkor látod, ha láthatóvá teszed.


Viszont ha a CCleaner-t feltelepíted és azzal - törlöd, azután eltávolítod a felesleges fájlokat, majd csinálsz egy registry tisztítást, jó eséllyel kipucolsz mindent ami szükséges.


A CCleaner mehet alapbeállításokon, de ahol lehetővé teszi csinálj biztonsági mentést.

2013. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasznos volt, köszi!
2013. okt. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!