Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak leblokkolta egy...

Mit csináljak leblokkolta egy vírus a gépemet?

Figyelt kérdés
hogyan lehet ezt a szemetet eltüntetni?valami nemzeti nyomozóiroda meg hogy fizessek 25000 ft-ot.tudom hogy bekaptam egy vírust csak az a baj hogy a gépem indítás után egyszerre ezt az lnterpoolos oldalt adja be és nem reagál semmire.nem tudok vírusirtást sem csinálni,próbáltam csökkentett módban de az sem segített az egész gépet leblokkolta.most is telefonról írok.kérlek segítsetek!!
2013. okt. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
format
2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Próba-szerencse:

[link]

2013. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon kimerítő válasz volt
2013. okt. 9. 17:09
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs az 1-nek válaszoltam.2 köszi megpróbálom
2013. okt. 9. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van a 2. hozzá szóló módjával javítható a blokkolás, és letudod menteni a dolgaid amik kellenek. (kerüld a telepítőket, és exe vagy más programok mentését)

majd jöhet a legbiztosabb megoldás amit az #1 hozzászólásban írtak.

Fertőzőt rendszerről adat mentés, aztán újra telepítés, hogy esetleges kellemetlenségektől, szenvedésektől megkíméld magad.

2013. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült!
2013. okt. 9. 19:20
 7/7 tabaki ***** válasza:
Vigyázz, mert legközelebb személyesen jönnek a pénzükért. Ezek a fiúk nem viccelnek... ;)
2013. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!