Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a héten kezdtem használni...

Ezen a héten kezdtem használni a windows 8.1-et. Miért nem enged rendszergazdaként törölni?

Figyelt kérdés
Korábban windows 7-ről itt maradt mappát nem tudok törölni, és van két programom aminek az eltávolításához rendszergazdai engedély kell, én vagyok az egyedüli felhasználó, rendszergazdai jogokkal, akkor mégis mit csinálok rosszul?

2013. okt. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Néhány fájl, mappa olykor megmakacsolja magát, és nem tudjuk törölni. Ezeket az állományokat is törölhetjük a FileExile program segítségével. Indítsuk el, és válasszuk ki, hogy fájlról (File Mode) vagy mappáról van-e szó (Directory Mode). A választásunktól függően különböző ablakokban kereshetünk a törlendők után, ha megtaláltuk, egyszerűen kattintsunk a Delete gombra.

2013. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezzel se engedi

azt írja:

importent direcotry detected - delete disabled

2013. okt. 19. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit szerintem nem jól csináltál, mert nekem még egyszer a Windows mappát is törölte(mert a Windows.old mappát akartam törölni, és véletlen erre nyomtam). Biztosan tudod törölni vele, mert én is bármit le tudtam eddig ezzel törölni, próbáld meg jobb klikkel rendszergazdaként futtatni.


Ha az nem működik, próbáld meg még ezt:

[link]


Itt van leírás a használatáról:

[link]

2013. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a hvg-s jó volt köszi:D
2013. okt. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!