Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas Pro 12 miért nem...

A Sony Vegas Pro 12 miért nem játsza az AVI-t? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Nem írja ki, hogy miért, csak azt, hogy nem tudom importálni. Mit csináljak? Leírnàtok nekem lépésről lépésre? Ha kell hozzá valami akkor linkelnétek? FONTOS LENNE!!!

2013. nov. 1. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Elvileg ezt telepíted, és megoldódik a dolog.

2013. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Samusaran válasza:
Lehet azóta neked már nem sürgős, de másnak még fontos lehet. :) A legegyszerübb ha felteszed a K-Lite Mega Codec Pack legutolsó változatát és az "associations" résznél ügyelj rá, hogy minden be legyen jelölve. Nekem ez megoldotta. De akad egy alternatív megoldás is. Amíg nem jöttem rá a fenti megoldásra én így oldottam meg. Lekel töltened a Windows Movie Makert a Microsoft oldaláról. Renderelési beállításoknál sajna nem nagyon vagy eleresztve, de a pc ikont kell választani. A kapott anyagot ezután 100%-ék, hogy elfogadja a Vegas. A legvégsőbb esetben ez egy tuti módszer.
2016. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lázár György válasza:
"Samusaran" válasza 100% ban megoldja a hibát az összes sony vegashoz jó :D
2016. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!