Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Svchost. Exe terheli a CPU-t,...

Svchost. Exe terheli a CPU-t, mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt megcsináltam, de továbbra is csinálja.

Most lett újratelepítve, tehát az sem lehet gond...

Mit csináljak?



2013. nov. 14. 17:59
 1/3 coopper ***** válasza:
86%

Szia.


Csak 1 megoldás van ilyenkor a windows update folyamat letiltása (Ha kikapcsoltad a windows updatét, akkor elvileg a folyamat sem kell) :


Futtatás : services.msc


A megjelenő ablakban meg kell keresni az Automatikus frissités sort, és le kell állitatni.


Kattints kétszer a "Windows update" sorra, bejön egy ablak, ott először válaszd a "Leállitás" gombot, ha leállt, aztán ugyanebben az ablakban van "Inditás tipusa" leengedő ablak oda válaszd a "Leállitva" értéket (Az "Automatikus inditás" helyett), alkalmazd majd OK gomb.


Kép: [link]


Ha kész inditsd ujra a gépet, és nézd meg, hogy van-e még probléma az SVCHOST-tal.


Ha nem a Win update a hibás vagy vissza akarod éllitani a win updatét akkor a fenti módszerrel ujra engedélyezheted (A "Leállitva"-t kell átteni "Automatikus inditásra" a leengedő ablakban).


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mulder614 válasza:
én letiltottam de újraindul a gép és ismét engedélyezve van...
2015. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=1rp8vDD6ioM ezt nézd meg és csináld utána, garantáltan letiltja.
2015. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!