Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért gyűjt a utorrent kliens...

Miért gyűjt a utorrent kliens minden általam valaha letöltött torrent fájlról egy másolatot (a tracker név nélkül) a felhasználók/. /appdata/roaming/utorrent mappában?

Figyelt kérdés
Ezt teljesen véletlenül vettem észre, aki régóta és sokat tölt le torrent oldalról, az nézzen bele, meg fog lepődni! Tény, hogy nosztalgiázásra kiváló, elmerengeni, hogy mi mindent nézett meg az ember annak idején, de nyilván nem ezért van kitalálva. Nálam ez már irgalmatlan mennyiségű fájl, és ha nem is jelentős, de valamekkora helyet foglal, szerintem tök fölöslegesen. Mi történik, ha kitörlöm őket? Köszönöm, ha valaki tud válaszolni.

2013. nov. 20. 23:17
 1/4 soccerway ***** válasza:
Ha ezek torrentfájlok, akkor persze törölheted őket ha már nem kellenek. Talán van olyan beállítása utorrentnek ami ezeket nem gyűjti így össze, szét kell nézni a settingsben hátha.
2013. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:

A kliensből törölt torrentek torrent fájlait nyugodtan törölheted onnan. Viszont azt nem tudom, hogy a kliensben még meglévő torrentek használják-e azokat a fájlokat de gyorsan kiderítheted. Bajod nem lesz belőle, legfeljebb újra letöltöd a torrent fájlt, megadod neki hogy oda töltse le a film/zene/kispiripócsi asszonykórus felvételét ahova korábban letöltötted, ellenőrzi, hogy a korábban letöltött fájlok rendben vannak-e és onnan folytatódik a seedelés ahol abbahagytad.


Tippre azt mondanám, hogy egyfajta biztonsági mentés de nem esküszöm meg rá.

2013. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Én is arra tippeltem volna, hogy nem lesz belőle baj, de nem vagyok egy zseni számítógép téren, meg nem is szeretek ilyen helyeken piszkálni, úgyhogy gondoltam jobb ha megkérdezem. A kliens beállításokat meg majd átnézem. Üdv
2013. nov. 20. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem használják, nyugodtan kitörölheted mindet (.torrent).
2013. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!