Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek hogy tetszett a dead...

Pls egy választ kérdése:

Kinek hogy tetszett a dead island?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat, grafika stb. Mi a véleményetek róla? hány pálya van? vagyis tudom nem pálya hanem biztos vannak különböző városok meg területek.?
2013. nov. 24. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó játék nekem tetszett.Jó a hangulata néhol kicsit ijesztőbb.Grafika hát az nem ey Crisys 3 de elfogadható van benne jó pár bug de nem vészes.A véleményem az a játékról hogy jó már 3x végigjátszottam egy játék olyan 18 óra volt most játszom 4x de még mindig nem unom.Hát pálya nincsen csak ilyen részek van maga sziget utánna egy város aztán pedig egy ilyen fegyház szerű épület.Szóval én ajánlom.Remélem nem Spoilereztem.A végtelen zombi hentelés nekem egyik kedvencem ezért nálam ajánlott kategória
2013. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a komentet :D
2013. nov. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!