Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdés? Nemtudom mit nyomtam...

Kérdés? Nemtudom mit nyomtam fére nah az a baj hogy amik annak asztalon ikonok pl:defraggler avst stbbi minden ilyen vagy a start minden programoknál ott is az ikonok olyanok hogy van 1 fehér háttér és azon a mozilla jel minden

Figyelt kérdés

programnak ez lett az ikonja és ha meg akarom nyitni

valamelyiket akkor a mozzilát nyissa meg és ott azt az adod programot akarja letöltettni velem és hiába töltöm le akkor meg valami hibát ír ki valaki segitsen ?



2013. dec. 8. 16:58
 1/9 CspCsj ***** válasza:

1. Próbáld az alapértelmezett programoknál visszaállítani:

Start menü -> Alapértelmezett programok -> Alapértelmezett programok beállítása -> válaszd ki a Firefoxot -> alul Program alapértelmezéseinek megadása -> vedd ki a pipát a .lnk kiterjesztés elől és OK (nem tudom kell-e újraindítás vagy sem)


2. Ha nem sikerül, akkor marad a rendszervisszaállítás (ha be van kapcsolva)

Start menü -> Minden program -> Kellékek -> Rendszereszközök -> Rendszer visszaállítás -> itt egy lista van azokról a dátumokról amikor a rendszer készített állapotmentést. Remélhetőleg nem nagyon régiek.

2013. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CspCsj ***** válasza:
Nem írtam: Vista, Win7 alatt van így, XP alatt hasonló a módszer csak máshol találhatók.
2013. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csacsi2 ***** válasza:

Xp-n

Sajátgép->eszközök->mappabeállításai->fájltípusok-> speciális gomb alapértelmezett.

Nem lehet,hogy vírusod van?Csak mert ha meg is nyitja a firefox azt a fájlt amit nem ismer akkor nem programot tölt le, hanem megpróbálja kezelni és ha nem tudja akkor hibaüzenetet küld!

futtass vírusellenörzést!

online:

[link]

2013. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem volt kipipálva :S
2013. dec. 8. 17:43
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

na mégegyszer...

Sajátgép->eszközök->mappabeállításai->fájltípusok

Társítás-> módosítás

itt kiválasztod a programot

speciális-> (megadod a parancsot pl megnyitás-open)

mindkettőnél alapértelmezettel állítod vissza.

2013. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
win7-em van de msot előbb véletlen kipipáltam mindent a firefoxnál és enem tudom vissza vonni :S
2013. dec. 8. 17:51
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

futtasd ezt a fixit -et, indítsd újra a gépet:

[link]

2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem segített várom még a megoldásokat nagyon fontos lenne :(
2013. dec. 9. 13:31
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

virus lesz futtass ellenörzést!

[link]

[link]


Amúgy csak a parancsikon nyitja meg a firefoxot, vagy ha közvetlen fájltipusra klikkelsz az intézőben?

Mert akkor töröld a parancsikonokat az asztalról és készíts újat.

2013. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!