Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A most újrarakott xp-re...

Duducika kérdése:

A most újrarakott xp-re visszatelepített programok közül az XnWiev-t akárhányszor is akarom felrakni-magyar nyelvűt- miért csak angolt tesz fel?

Figyelt kérdés
Nem adja fel a nyelvválasztás lehetőségét
2013. dec. 26. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kedves jó tanácsadóm! ha cégem volna, nem egy 10 éves leharcolt géppel kínlódnék. Ha cégem volna, nem bíbelődnék a magyar nyelvű progival, hanem a tolmácsom kapásból fordítaná, ha cégem lenne, amivel bérmunkát végeznék képszerkesztésre....Milyen alapon is feltételezed ezt? Nekem csak arra kell, hogy a fényképezett képeimet kicsit feljavítsam, kontúrozni tudjam stb. Olyan nagy bűn ez? Az újrarakás előtt, amit leszedtem, kapásból jött a free-változat. Ha úgy gondoljátok itt, hogy mindenki erre gyúr, nem volna a többezer kérdés-kérés, hogy hogyan juthat hozzá dolgokhoz. Szinte ebből áll ez a honlap.De ha úgy gondolod, hogy a kérőket sértegetni kell, akkor gondold át, akarsz-e tanácsot adni, vagy zsigerből hajts el mindenkit, aki kér valamit. :-(
2013. dec. 29. 09:26
 12/13 tabaki ***** válasza:

Kedves duducika!


Azon az alapon ironizáltam, hogy téged, aki magáncélra alkalmaznád, ott vár a hivatalos letöltőoldalon az ingyenes és szabadon használható program, amelyik pontosan azt tudja, ami neked kell -- te azonban az Istennek sem hagyod magad rábeszélni, többedszerre sem. Közben meg sopánkodol, hogy elepedsz érte.

Közöltem a letöltés címét, saját minapi tapasztalatom alapján a beállítás módját, lefordítottam, hogy tévedés kizárva, FREEWARE-programról van szó. Őszintén szólva nem hittem volna, hogy egy "köszi, sikerült!"-ön kívül más reakció is érkezhet. Ne haragudj, de mit tudnék még mindehhez hozzátenni? Szedjem versbe, zenésítsem meg?

Láthatólag egy lépésre vagy attól, hogy végképp megorrolj rám, esetleg az egész XnView-t megutáld, ha már ennyi macera van vele... De mire föl? Eldöntötted magadban, mint a nyuszi, hogy az a mocsok vakond úgysem adja kölcsön a létráját? Ott a program, töltsd le a Standard vagy az Extended változatát. Neked tették oda, HASZNÁLD EGÉSZSÉGGEL.

2013. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy jó kis hétvégi buli áráért vehetsz magadnak két magú processzoros, 2 GB memóriájú (Windows7 telepíthető rá) használt gépet, garanciával, megbízható cégtől. Én az Auchanban új Lenovo laptopot vettem, 28 ezer az előleg, havi 8900 a részlete. Vagyis akinek nincs pénze, az is hozzájuthat jó géphez. Én egyetemre járok, mellette dolgozok, mert nincsenek kőgazdag szüleim. De te döntöd el, mennyit szenvedsz még a régi gépeddel.

[link]

2013. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!