Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Steamről vásárolni?

Hogyan kell Steamről vásárolni?

Figyelt kérdés

Tehát, a Counter Strike CZ-t szeretném megvenni (CS 1.6+CS CZ van benne). 3,99€, ami most körülbelül 1184.91 HUF. Milyen fizetési módok vannak? Vásárláskor láttam, hogy Paypal, Visa meg miegymás van, de egyikhez sem értek. Bankszámlaszámon lévő pénzt melyikkel lehet "elküldeni"? Találtam egy pár oldalt, ahol le van írva, de elég régiek, már a vásárlás ablak megjelenése is más...

Köszi



2013. dec. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

PayPal esetén elvileg lehet az ottani számládra is utalni (és onnan fizetni) ugyanakkor ez időigényes, és kérdéses, hogy mikor ér oda (hiszen most hétvége van, és nem tudom, időhöz kötött-e ez a CS akció).

Bankkártyás fizetésnél meg a bankkártyádon megtalálható összes adatot (bankkártya száma, bankkártya hátoldalán található CVC, neved, kártya lejárati dátuma...) kell megadnod, én ezt szoktam használni.

2013. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azonnal megkaptam a 10 Eurot Steamon... Csak azt nem értem hogyan ha nincs is pénzem se kártyán sem PayPalen? Esetleg elszámolják arra az időre mikor pénzt teszekrá és akkor majd leveszik?
2013. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sorry ezt nem ide akartam :"D
2013. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!