Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint alatt a partíciót...

Linux Mint alatt a partíciót ki szeretném bővíteni? Két linux van a gépen, és az egyiket le szeretném legyalulni és a másik partícióját megnövelni.

Figyelt kérdés
A home directory az automatikusan akkora amekkora csak lehet? Van annak mérete vagy qvótája?

2014. jan. 9. 12:32
 1/3 anonim válasza:
Tuti, hogy nem automata. És biztos, hogy azt valahogyan partícionálnod kell. Vannak rá szofverek.
2014. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a home-ot nem szokás particionálni, az Linux alatt a rendszerpartíció része tudtommal
2014. jan. 9. 14:25
 3/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy a Mintet hogyan raktad fel. Ha csináltál külön partíciót a rendszernek meg külön a home-nak akkor hozzá lehetne csapni az üres helyeket winyóról a home-hoz. A rendszerét jol mondod nem lehet biznyákolni. Mondjuk még én se próbáltam azt a particionálósdit, de én meg így tudom :)
2014. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!