Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows XP CD nélkül...

Eredeti windows XP CD nélkül tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
Az lényeg, hogy régen megvásároltam Eredetiben a windows xp home edition-t..de már a telepítő lemezt nem találom..viszont a termék kulcsa megvan...letudnám így valahonnan hivatalosan tölteni az eredeti xpt?..vagy tudom így telepíteni valahogy?

2014. jan. 18. 10:57
 1/3 ruster ***** válasza:

A termékkulcs a lényeg és nem a telepítő lemez megléte. Természetesen a kulcsnak megfelelő Windows kiadást kell telepíteni, amit a lenti linkről is le tudsz tölteni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Hivatalos úton nagyon nagy herce hurca lenne az elveszett lemezt pótolni. Jobb ha netről szedsz le egyet, pl torrent oldalakról és azt kiírod egy üres lemezre. Lehetőleg ne kókányolt "pisike edition -t" amibe már valami auto-cack benne van.

Még annyit adalék infóként, hogy nem mindegy mikori CD kulcsod van. Ha annó SP0, SP1, SP2 lemez vettél, akkor csak azok a teletőlemezek fogadják el a kulcsodat, az SP3 -es lemez már nem. Az SP3-as kulcsot meg csak az SP3-al lemez fogadja el. Természetesen ha mondjuk ha feltettél egy SP2 -es Home -ot ahhoz utólag tudod telepíteni az SP3 -at, de beaktiválni csak SP2-es állapotában tudod.

2014. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem..köszi a válaszokat!
2014. jan. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!