Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A cvtres. Exe nevű folyamat...

A cvtres. Exe nevű folyamat 100%-on viszi a cpu-t, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Ha megnyitom a Feladatkezelőt a cvtres.exe folyamat leáll és nem hajtja tovább a cpu-t, de addig 100%.

Arra rájöttem hogy ez a C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727 mappában van, de nem tudom mit tegyek vele. Egyszerűen töröljem, vagy mit csináljak, hogy ne hajtsa 100%-on?



2014. jan. 25. 16:56
 1/10 csacsi2 ***** válasza:

cvtres.exe a Visual studió fájlja.

Telepítsd újra a Microsoft Visual studio-t.(Esetleg a .netFramework 2-őt (frissítése sp2)

[link]


...de érdemes felpakolnia 3.5 -ig mindet.

[link]


Az ördög nem alszik futtass vírusellenörzést, lehet valami megfertőzte, de az is lehet, hogy valamivel összeakad(pl vírusírtó)

2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
virusokat nem talált a vírusirtó, fogtam magam és kitöröltem minden cvtres.exe fájlt nagy nehezen, de még mindig viszi a procit.. hogy lehet ez?
2014. jan. 25. 19:56
 3/10 csacsi2 ***** válasza:

Ha kitörölted akkor nem az volt ami a procit pörgette, mivel ami nem létezik az nem pörgetheti.

Nézd meg mi az ami pörgeti, erre nem mondhatok mást... Amúgy meg lehet érdemes lenne megnézni az eseménynaplót?!

Most hogy kitörölted annyit értél el, hogy mégegy hibát hozzáadtál a már megévőköz. Használd a Telepít/töröl-t!

2014. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ott nem volt Microsoft .NET nevû program, és a CCleaner sem észlelte. Amikor meg fel akartam telepíteni azt írta hogy használjam a windows szolgáltatások be és kikapcsolását..


Megnézem mégegyszer mi pörgeti, de az elõbb is csak screenshoottal tudtam, mett amint megnyitom a feladatkezelõt leáll a folyamat.

2014. jan. 26. 07:45
 5/10 csacsi2 ***** válasza:

Microsoft Visual studio -t vakard le, annak a fájlja a cvtres.exe!

[link]


.Net.Framework meg szükséges és ha nem írja, hogy telepítve van akkor az baj! Szolgáltatását kikapcsolhatod a szolgáltatásokban. Ha telepítve van, de nincs a telepített programok között akkor szintén baj, vakard le!


Ha levakartad mindkettőt (vagy amennyi netFramework még van) akkor telepítheted újra.


Net Framework cleanup_tool

[link]

vagy:

[link]

ezek után már újratelepítheted a netFramework -öket!


gondolom az eseménynaplóban akadnak figyelmeztetések, hibák?!Ha sok olyan program van ami fel van telepítve, de nincs a telepített programok között akkor gondolkodj el az újratelepítésen!


mivel nem írtál oprendszert...XP -re ,ha nem tudsz újratenni egy programot akkor használd ezt (xp-seknek ajánlom):

Windows Installer Cleanup Utility

[link]

2014. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csacsi2 ***** válasza:

Windows Installer Cleanup Utility (mivel a Microsoft visszavonta) egyre nehezebben letölthető:

itt még fent van:

[link]

2014. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most a vbc.exe pörgeti.. azt hiszem az lesz a megoldás hogy a feladatkezelőt futtatom a háttérben, mert akkor leáll a folyamat és minden jól megy.. amíg szakit nem hívok
2014. jan. 26. 10:51
 8/10 csacsi2 ***** válasza:
vbc.exe a .NET 2.0 keretrendszer egy futtatófájlja szóval azzal is gond van...
2014. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám csak annyi hogy, ha leállítom a feladatkezelőben akkor újra bootolja magát. effektíven nem lehet leállítani. ha 3x állítom le 3x indul újra. És letörölni se engedi magát.
2014. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

mivel a szolgáltatásokban is fut (.net) és automatikusan indul és a programok indítják el. Az a dolga hogy fusson! .Net.Framework (net keretrendszer) -t kell újratelepíteni! cvtres.exe meg a visual stúdio (c++)azt kell...

Lehet vírusfertőzés is ellenőrizd!

2014. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!