Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud egy jó képszerkesztőt?

Valaki tud egy jó képszerkesztőt?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amin tudok hajszínt változtatni, ami lehetőleg magyar és jó is! Előre is köszönöm! :)
2014. jan. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Adobe Photoshop CS6


Nekem ez van meg és magyar is. Ezzel csinálok játékokba arc és hajtextúrákat.

2014. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Olyan kellene, amin tudok hajszínt változtatni, ami lehetőleg magyar és jó is!"

Akár az ingyenes, magyarul tudó Gimp:

[link]

is képes erre - kis oktatóanyag:

[link]

2014. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Van még egy pár jó ingyenes. Már egy ideje nem linkeltem be az ajánlgató oldalamat, most megteszem:

[link]

De én is a Gimpet preferálom. A kedvenc oktatóoldalam:

[link]

továbbiak:

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

PhotoScape!!!

Magyar nyelvű, ingyenes (teljes verziós), rengeteg hasznos funkcióval ( mint pl.: kötegelt szerkesztő, montázs, összekapcsolás, GIF animáció, RAW konvertáló, színmásoló, daraboló és még sorolhatnám), és egyszerű használni! :)

2014. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Nem véletlenül ajánlottam a többi szintén ingyenes, teljes verzós program közt... :)

Speciel hajszínváltoztatásra nem nevezném ideálisnak, mint ahogy a finomabb képszerkesztésre általában sem, de rengeteg egyéb dolgot feltűnően ügyesen és egyszerűen old meg, és még a mérete sem nagy. Jó, ha kéznél van ez is, sok mindenben kényelmesebb, mint más képszerkesztők.

2014. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!