Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem elcsesződött egy fájl...

Mataluk21 kérdése:

A gépem elcsesződött egy fájl miatt. Mit tegyek? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Lenne egy nagyon sürgős problémám! Barátom eljött hozzám és le akarta tölteni a GTA 5-öt de mondtam neki , hogy ne keressen mert nincs. De ő talált valami hülyeséget és letöltöltötte, telepítette és ettől kikapcsolt a gépem. Mikor újra bekapcsoltam akkor az utorrent nem akart bejönni.A vírusirtót se tudtam megnyitni mert valami nem engedte.És az alkalmazás amit letöltött az azt kérte , hogy kapcsolja ki a vírusirtót és ő kikapcsolta. Gondolom ez a fájl letiltott minden cuccot a gépemen. Az lenne a probléma , hogy félek elmondani apámnak , hogy haverom elcseszte a gépem.
2014. febr. 2. 19:12
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módban elindítani, aztán csinálj egy rendszervisszaállítást, mondjuk egy héttel korábbi időpontra (vagy amit enged a rendszer). Talán sikerül vele megoldani.

Csak a rendszer fog visszaállni (az azóta telepített dolgok), az egyebeket - dokumentumok és hasonlók - nem bántja.

2014. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másik megoldás, hogy formázod és újratelepíted a géped, mert a hozzáértésedből (meg a haverodéból) ítélve már mindenféle szir-szarral tele van az a gép.

G.

2014. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És , hogy kell csökkentett módban elidítani? :)
2014. febr. 2. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
F8 bootidôben.
2014. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Gépfüggő, de általában az f8 billentyű nyomvatartásával a bekapcsolás után (a bootolás közben).

Esetleg itt kereshetsz a te rendszeredhez alkalmas javaslatot: [link]

2014. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!