Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megszűnik a Windows XP-támogat...

Megszűnik a Windows XP-támogatása még használható lesz az OP-rendszer?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor az melyik Win7-et ajánljátok (1GB-ram 1Ghz-s proccesztor)

#Windows XP #SP2 #SP3 #service pack #XP #Megszűnik az XP-támogatása?
2014. febr. 11. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Kedves PC-master....?? :D


Használni lehet ugyan..,csak nem lesz az oprendszer támogatva a Microsoft-tól,és sokkal sebezhetőbb lesz,valamint nem lesz kompatibilis az új szoftverekkel,és technikai problémák is lehetnek pl új hardverekkel..a jövőben.

2014. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az XP már elavult rendszer és már egyre kevesebben is használják.A mai játékok és programok már nem nagyon támogatják az XP-t.Ezért térj át a Windows 7 Ultimate-re.
2014. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
használni lehet tovább, de ilyen géppel inkább keress majd valamilyen linux disztrót
2014. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi gépre (értsd, ami vagy egyáltalán nem bírja el a win 7-et, vagy lassú vele) még mindig az xp, vagy valami kisebb igényű linux disztró a legjobb, pl. Lubuntu. És ahhoz, hogy a géped jól vigye a 7-et, kell egy 2 magos, 1,7 ghz-es processzor és 2gb ram. Én xp-t használok és fogok is használni még legalább 3 évig, vagy ameddig be nem döglik az az ócskavas, ami előtt most ülök. Ja és soha nem frissítem, nem használok vírusirtót, inkább havonta újratelepítem a gépem.
2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Home Premium,vagy Professional.6-8 évenként gépcsere azért nem árt:)
2014. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"6-8évente gép csere nem árt"


Kedves,nem mindenki teheti meg még 6-8 évenként se sajnos:)


Kérdező nyugodtan használhatod továbbra is az XP-t.Nem csak otthonokba használják sokan továbbra is,de bizonyos cégek sem fognak tudni egyből átállni más rendszerre,illetve gépet beújítani.. Prohardveren olvass utána a fórumokba,találsz pár érdekességet ezzel kapcsolatban :)

Én se frissítettem soha a rendszert,sokan nem,és ezek után se fogom,nem ezen múlik a biztonság kérdése.

2014. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

használható lesz!

de, nagyon fontos, hogy (főleg ha NET-re is kapcsolódik a gép) egy megbízható víruskereső és Tűzfalat is legyen telepítve:

[link]

2014. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

No para!

Ha még működik a gépem, térjünk vissza a kérdésre 5 év múlva (régi gép xp-vel)...

Ha meg nem működik akkor meg egyértelmű, hogy legalább egy win7 (de lehet addigra win9) kompatibilis gépet veszek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) sokat segítettetek
2014. febr. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!