Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani jó videó...

Tudtok mondani jó videó felvevő programokat?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami ha nem, de hasonlóan olyan jól fut, akadás nélkül, mint a fraps, de nem Gigabyte-okba teszi a videókat.

A Fraps nekem teljesen jó azon kívül, hogy nem tudom kapcsolva hagyni a gépem estig, hogy feltöltse youtube-ra. A Bandicamra gondoltam, viszont az meg valamiért eszméletlenül leviszi az FPS-em. Utánajött a HyperCam. Az tényleg már a 2 között volt, FPS lagg nélkül, Jó minőségű videó, csak 2 gond volt vele: az egér a játékban lassan mozgott nem tudom miért, mintha le lenne véve az érzékenység minimumra, de nem volt, maxra tettem, de ugyanúgy lassú volt. A másik gond az az volt, hogy a hangomat ugyanúgy vette fel, mint a játékot, így nem lehetett hallani a hangom.

Gondoltam rá, hogy a Bandinál a gépem régisge a rossz (Intel Pentium 4 3.0 GHz, 766 mb RAM, 256 mb videókártya). Tényleg ez az?

Tudtok megoldást valamelyik proram valamilyen megoldására? Ha nem, tudtok jól működő egyéb programokat? A válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 15. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Mirillis Action!-t !
2014. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!