Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honét tudok leszedni eredeti...

Honét tudok leszedni eredeti XP home magyar telepítőt?

Figyelt kérdés

Matricás gépem van, és nem találom a telepítőm.

Msdn-en nem találom. honnan kell letölteni.

Torrenten találtam egy-kettőt, de mindhez leírták az aktíválást, mert vagy nem veszi a kódot, vagy egy hónap után letilt. Hivatalos oldalról honnét lehet leszedni?



#letöltés #XP_home
2014. márc. 2. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a saját kódjaid, akkor bármelyik telepítőt leszedheted és felrakhatod, amelyikbe nincs integrálva a kód. Aztán utána a saját kódoddal aktiválod. De nem lehet akárhányszor egy idő után letiltják az internetes aktiválást legális kódnál is.
2014. márc. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:
Így van, korlátozott a netes aktiválás száma. Érdemes biztonsági mentést csinálni a frissen telepített és belakott rendszeredről, hogy ne fogyjon el az aktiválási lehetőséged.
2014. márc. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:
Legalábbis legális op. rendszer esetén. Meglehetősen genny ez a hozzáállás a picipuhától.
2014. márc. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Legálisan akarom. de már találtam köszi. Biztos azzal volt a baj hogy buherált verzió volt az előző szerintem.

De azért köszi a válaszokat

2014. márc. 2. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!