Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvágtam egy videót camtasia...

Megvágtam egy videót camtasia studio 8-cal de nem tudom a megvágott videót megnyitni (a vágatlan videóját letöröltem a gépemről) miért nem tudom megnyitni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 08:24
 1/10 tabaki ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak projektfájlt állítottál össze? Mi a fájl kiterjesztése?
2014. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:
Most nincs időm megvárni a válaszodat, de lehet, hogy érdemes volna sürgősen visszaállítanod a törölt fájlokat, ha a fenti a probléma. A Recuva programot mindenki nagyon dicséri.
2014. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A projektfájl az az eredeti videóból "táplálkozik". Ha még meg van a lomtárban, akkor állítsd vissza ! Ha nincs akkor sajnos nem tehetsz semmit.
2014. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kispofa tőled nem várok választ,az első válaszolótól kérdezem hogy lehet projektfájlból rendes videót készíteni?
2014. márc. 8. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Te tudod!
2014. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

Kispofa75 jobb választás lett volna, mert ő ért is a Camtasia Studióhoz, én meg nem. Röviden a lényeg: A projektfájl nem videó, csak egy vázlat, a szükséges fájlok elérési helyeinek és vágási adatainak a felsorolása. Emiatt az eredeti fájlok nélkül működésképtelen, magyarán: Kidolgoztad a gyártási tervet, és kidobtad a nyersanyagot. Ha sikerül visszakaparintanod a törölt fájljaidat, és azok az eredeti helyükön vannak, a projektfájl megint értelmet kap, ekkor lép életbe, amit én csak ollózok egy guglizott PDF-ből, mert nem használok Camtasiát:

"14.

Az elmentett videót a formátuma miatt csak a camtasia studio programmal tudjuk lejátszani, viszont van arra is lehetőség, hogy más formátumú videót készítsünk, amit akár az internetre is fel lehet tölteni. Ehhez a

„Produce and share”

gombra kell kattintani, majd a felugró ablakban ki kell választani a megfelelő formátumot, amibe a videót el szeretnénk készíteni."

2014. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,de kispofa egyrészt bunkó választ ad másrészt csak az actionhoz ért de ahhoz is annyira mint egy 5 éves te meg legalább udvariasan elmagyarázod.
2014. márc. 8. 23:25
 8/10 tabaki ***** válasza:
Hát, az én tapasztalatom szerint Kispofa75 egy melegszívű, segítőkész filantróp, akinek sok kérdező köszönheti sorsa jobbra fordulását. A fentiek alapján ítélve vagy mégsem egyéb báránygúnyát öltött ordasnál, vagy valami végzetesen kisiklott a kapcsolatotokban...
2014. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ohh.. . .ez kedves tőled tabaki !!!!
2014. márc. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne dicsérd már ennyire ezt a beképzeltet.
2014. márc. 9. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!