Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az jelenthet problmát egy...

Az jelenthet problmát egy program működésére nézve, ha csak a program fájlokvan lévő mappából tudom futtatni?

Figyelt kérdés
Van egy parancsikon az asztalon is, csak ha onnan próbálom elindítani, akkor sehogy se működik, és úgy emlékszek régebben azt mondták, hogy ne a program fájlokból futtassuk a programokat. (tisztában vagyok azzal, hogy nagyon primitív a kérdés, de légyszi segítsetek :D)
2014. márc. 8. 09:00
 1/3 Tengor ***** válasza:
Neked problémát jelent, hogy csak onnan tudod futtatni?
2014. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

A probléma csak annyi, hogy hosszabb ideig tart elindítani a programot, ha előtte meg kell keresni a parancsikonját a program mappájában.

De ha megvan, jobb klikk az ikonon >> Küldés >> Asztal ( parancsikon létrehozása ).

Amikor az Asztalon lévő ikonra kattintasz, nem ír ki hibaüzenetet ?

2014. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem propléma keresgetni, csak valahogy működjön :D

Az asztalon lévő parancsikonra ha rákattintok, akkor fekete lesz a képernyő, és leáll a program, pedig már própáltam másolgatni a program fájlos ikont..

2014. márc. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!