Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztő, de milyen?

Képszerkesztő, de milyen?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan képszerkesztő programot, amivel egy fotóból kiemelhetem, azaz körbevághatom a figurát, a legegyszerűbben és legprecízebben, pl hogy egy másik háttér elé illeszthessem?

Free kéne, full, és, leírni is alig merem, lehetőleg magyar...



2014. ápr. 1. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimp
2014. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Adobe Phoshop 3-4-2-5 vagy a 6 Csak azt amit kértél már 3 as is tudja!Én az 5-6 használom
2014. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Gimp-nek, de egyébként nyugodt szívvel kereshetsz a Szoftverbázison a Képszerkesztés kategóriában, ezt a feladatot bármelyik Paint-nél komolyabb képszerkesztővel megcsinálhatod.
2014. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tabaki ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz: Gimp, RealWorld Paint, Paint.NET, Hornil StylePix. Egyszerűbbek: Phoxo, PicPick, Pixia, PhotoFiltre Free.

Ezekből magyarított a Gimp, Paint.NET, Hornil StylePix (bár ez rettenetes), Phoxo, PicPick, a Pixia régebbi változatai, PhotoFiltre Free.


"Adobe Phoshop 3-4-2-5 vagy a 6 Csak azt amit kértél már 3 as is tudja!"

Ez miféle információ? Mióta free a Photoshop? Miért pont a 3-4-2-5, 6 sorrendben sorolod föl? És miért nem került bele a legújabb változat, az már elfelejtette? Miért éppen a hármastól tudná? A PS-nak sosem volt olyan verziója, amelyik erre nem képes. De egy ilyen alapfeladatra kár egyáltalán szóba hozni, az ingyenes programok között is keresni kell az olyat, amelyiknek ez problémát jelent. Bizony, ezt még a Paint is megcsinálja, igaz, a szokásos bénaságával oldja meg, úgyhogy szerencsésebb megfeledkezni róla.

2014. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

visszaszívom! sima gimp jobb. ingyenes, full és magyar is.

Bár utóbbival öngólt fogsz lőni, mivel a segédletek az angol verzióhoz vannak...

2014. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tabaki ***** válasza:

@wdhun:

A GimpShoppal én is beégtem egyszer:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


Azért Kérdező, ha nagyon akar, találhat magyar útmutatást az elinduláshoz:

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, letöltöttem!

Azt még esetleg meg tudná mondani valaki, h a gépem Képek mappájából hogyan tudok képet beilleszteni, vagy legalább vágólapra tenni?

2014. ápr. 11. 21:24
 9/12 tabaki ***** válasza:
Hova? A képre? Fájl->Megnyitás rétegekként, aztán az átméretezővel kellő méretűre alakítod.
2014. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tabaki ***** válasza:
Ja! De külön képen is megnyithatod, és kijelölve vagy egészben a szokásos Ctrl+C, Ctrl+V.
2014. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!