Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DIRT 2 ben a fiók létrehozás...

A DIRT 2 ben a fiók létrehozásánál mi a kód?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen ki lehet cselezni a windows live games szolgáltatását a következő módon (nem csak Dirt2-nél, GTA4-ben is)

Ha eredeti a játékod, fel van tüntetve a borítón vagy valahol.

Ha pedig nem eredeti, akkor tedd a következőket:

- Előhívod a Windows Live Games-t játék közben

- A licenc elfogadásában ha lejjebb húzzuk a görgetőt, lesz kékkel aláhúzva olyasmi, hogy Create Offline Profile.

- Arra kattintva létrehozhatunk olyan Windows Live Games fiókot, amely nem netről működik, de legalább el lehet menteni vele a játékot.

Azt persze nem is kell mondanom, hogy az internetes multiplayer-t felejtsd el ebben az esetben...

2009. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam nem ir semmilyen offline bejelentkezési lehetőséget amit ez előttem szóló említett. Játékmenet közben kell ezt meg csinálni, vagy az elején ahol enter után megkérdezi rögtön? Mert én ott probáltam és nemvolt a Product key alatt ilyen offline lehetőség. Help. köszi:)
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

A leges legelején, amikor rámész h create profil, ott az első szövegben kékkel van egy hivatkozás: create a local profil. Nézzétek meg. Profilkészítéskor a legelső szöveg.

;) Köszi első válszoló, nem találtam volna meg!

2010. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyufikaaa ***** válasza:
Tök jó,én sem tudtam hogyan kell,köszi ! :)
2011. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2012. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oltári! köszi első válaszoló ezt nem gondoltam volna :D
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!