Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google chrome, Mozilla beállít...

Google chrome, Mozilla beállításait el tudom menteni?

Figyelt kérdés

Nem lenne rossz, ha a témát, könyvjelzőket(ezt már megtaláltam) jelszavakat, stb.)el tudnám menteni, mert szeretném a gépet formázni, mindenestől.

Előre is köszi!



2014. ápr. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

csak a könyvjelzőket,kedvenceket,előzményeket tudod átvinni

FIREFOX téma nem lenni jó a CHROME-ra!

ui.: a firefox nem titkosítja a jelszavakat (keresd meg egy txt fájlban,általában ott van a fájl ahova telepítetted) és ird le addig tuti elfelejted(kivéve ha mindenhova egy jelszavad van)

2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Nem keverem a kettő cuccait, csak én az egyiket használom, tesóm a másikat, és ezért kéne mindkettőnek a cuccait menteni...

2014. ápr. 5. 08:02
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

firefoxra (mozzila) a mozbackupot használd

[link]

érdemes a profiles.ini -fájlt is kimenteni az tartalmazza az elérési utat a frofilkönyvtárnak:

c:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\Mozilla\Firefox\


Chrome -ra is volt program azt nem vágom annyira, de ha a profilmappát kimented akkor visszaállíthatod. Ha minden igaz akkor itt (ezt):

[Xp] C:\Documents and Settings\<your name>\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default


[Windows 7] C:\Users\Administrator\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default


[Vista] C:\Users\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default


...de keress rá programot pl.:

[link]

2014. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. ápr. 5. 21:32
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

megj.: pont a firefox az egyik legbiztonságosabb böngésző, és titkosítja a jelszavakat (key3.db és signons.sqlite fájlban a profilkönyvtárban). persze ez is feltörhető mindegyiknél: Web pass view -el kiolvasható, de ha be van állítva a mesterjelszó akkor ezzel sem!

[link]

Egyéb menthető fájlok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!