Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word 2007-be hogy kell beállít...

Word 2007-be hogy kell beállítani, hogy az első négy oldal ne legyen számozva, és az 5. oldaltól kezdődjön a számozás, mégpedig 1-es kezdőszámmal?

Figyelt kérdés

Próbáltam megcsinálni, és csak úgy sikerült, hogy valóban az 5. oldaltól kezdi a számozást, de az előző 4 oldalt is beszámozta 1-4-ig.

A megfelelő helyre beszúrtam a szakasztörést, aztán a 2. pontban leírtak szerint az élőfejnél rámentem arra, h csatolás az előzőhöz. Amit itt 2. pontnál még ír nem teljesen világos, lehet ott rontottam el vmit.



"1. Szúrj be egy szakasztörést a 3. oldal végére 2010 Wordben :

Lap Elrendezése - Töréspontok - Szakasztörés:Következő oldal.


2. Menj a 4. oldalra : Beszúrás - Élőláb - Élőláb szerkesztése, majd a "Csatolás az előzőhöz" gombal válaszd el egymástól a fejléc / lábléceket.


3. Oldalszám - Formázás, oldalszámozás - Kezdő sorszám - 1. Majd Ok gomb.


Ezt az ablakot keresd kép : [link]


4. Most menj fel a 3.oldal fejléc láblécébe és ha van ott valami töröld ki. (Akkor az első 3 oldalon nem lesz fejléc / lábléc) "


2014. ápr. 19. 12:02
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Itt a kép az ablakról : [link]


A következők lehetnek a hibák szerintem :


1. Nem szakasztörést szúrtál be az 1. pontban hanem oldaltörést.


2. A 2. pontnál nem választottad el egymástól csak a fejlécet (a láblécet úgyanúgy el kell választani ugyanazzal a "Csatolás az előzőhöz" menűpontal - bemész a léblécbe és megnyomod a menupontot)


3. A 4. pontnál, csak a fejlécet törölted ki, a léblécet nem,


ezért számozza be továbbra is az első négy oldalt.


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, sikerült beállítani! :)
2014. ápr. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!