Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyat akarok csinálni hogy a...

Olyat akarok csinálni hogy a fényképen rákattintok egy helyre és alatta van egy link és a neten odaugrik a címre a gép?

Figyelt kérdés

De ez csak egy nagy jpeg kép amint én rakom rá a láthatatlan helyeket ahol van alatta egy hivatkozás és a neten odaugrik arra az oldalra ha rákattintok a képre de a link nem látszik csak a kép .


Mivel csinálhatom ezt meg ?



2014. máj. 31. 18:08
1 2
 11/14 tabaki ***** válasza:
2014. jún. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hú te aztán nem szrozol jól megválaszolod a kérdést .


Köszi biztosan meg fogom érteni csak legyen rá elég időm.


Mégegyszer köszi!

2014. jún. 5. 22:28
 13/14 A kérdező kommentje:

Azt nem tudod hogy hogy lehetne megcsinálni hogy ha mozzilában szerkesztem a html t akkor az el is mentődjön a html fájlban ?


Ne kelljen állandóan átírkálni txt be és jegyzettömbe bemásolni amit a mozzila szerkesztőjében kiszerkesztek.

2014. jún. 23. 23:25
 14/14 tabaki ***** válasza:
Nem ismerem közelebbről a Mozilla szerkesztőjét, de hogy lehet, hogy nincs a Fájl menüben mentési lehetőség? Akkor mi értelme az egésznek? Ami képet találtam róla, azon egy nagy, Mentés feliratú, floppyt ábrázoló gomb is volt. Ha azt megnyomod, mi történik?
2014. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!