Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat törölhetek...

Milyen programokat törölhetek a Program Files-ból? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a laptopom túl van terhelve, lassú is és nem bírja a nagy megterhelést. Csak egy olcsó kis HP volt, de netezésre meg társaira alkalmas. Szeretnék Adobe PS-t és Illustratort használni rajta, de ezeket is alig viszi már.

Mellékeltem egy képet a Program Files-ról; az érdekelne, hogy miket távolíthatok el a gépről? Szeretnék alapos tisztítást végezni, de már fogalmam sincs, mi micsoda itt. Örülnék, ha megmondanátok, mi az, ami csak foglalja a helyet és nem lehet rá szükségem, mert sok itt a felesleges stuff.

Köszönöm előre is a segítséget!

[link]



2014. jún. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Törölni nem itt kell, hanem a Vezérlőpult / Programok telepítése és eltávolítása ablakban.


Ami nem tetszik: Bonjour, Babylon, AppsHat, DeltaBulldog Toolbar, Abyssmedia nemtommi, Dll-files.com fixer, EPUB file reader, FilesFrog Update Checker, JDownloader, iDealshare, SearchYa!, Yahoo, Yontoo, XaviWare, GoforFiles, iSkysoft, gs(?), surf and keep(3?)


Ezeknek néznék utánna így hirtelen, persze ha használod ne töröld.

2014. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tele van más programokkal feltelepített toolbarokkal.Azaz böngészőmegfertőzőéslassítóval.Legmocskosabb a „delta és a babylon”Ezekhez küldök linket:


[link]


[link]


De láttam ott IObit mappát abban azt hiszem találsz uninstallert amiben ellehet külön távolítani a toolbarokat.Amúgy nem lassú neked a böngésző amit használsz?Szerintem csiga lassú.Az EPUB reader ha olvasol ilyeneket akkor kell.A Jdownloader meg ha letöltesz linkekeről vagy Youtubról.

2014. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ezeket :

[link]

2014. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahol ennyi szemét összejött, ott lehet, hogy nem ártana egy újratelepítés sem.

G.

2014. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!