Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek égő, hogy még...

Szerintetek égő, hogy még nekem Windows XP-m van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is az van.
2014. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan használják, mert jobb, mint az újabbak. Szívem szerint én is azt használnám, de nekem túl macerás újrarakni az egészet, azért annyit nem ér, és a 7-et azért még valahogy túl lehet élni. De pl. a vistát három nap után azonnal cseréltem vissza xp-re.
2014. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár én gondolkodom, hogy az xp helyett fölrakjam-e a POS Ready 2009-et...
2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
igen most nagyon lenézünk ezért
2014. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge hardverre nem érdemes újabb oprendszert rakni, így marad az XP vagy a Linux disztribúciók. Te használod a gépedet, és ha a felhasználási céljaidra megfelel az XP, akkor nincs semmi gond. Egyáltalán nem égő, mivel nem divatból használjuk a számítógépet.
2014. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"mert jobb, mint az újabbak"-jó, aki ezt írta, az vagy >40 éves, vagy kis 8 éves kisfiú.

Abszolúte nem az, ha a géped hardwere nem tudna win7-et futtatni.

2014. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 28 éves vagyok és gőzöm nincs miről dumálsz. Nekem az xp jobban bejött, mint ez, jobban tetszett, jobban volt összeállítva, ennek semmi köze ahhoz, hogy a gép milyen. Ha másik gépre teszed fel, attól a menüje, kinézete stb. nem fog változni.
2014. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, az xp a legjobb oprendszer, nem hiába élt 13 évig (R.I.P.). A Vista szar, a win7 jó, de engem az UAC eléggé idegesít. A win8 meg jobb lenne, ha nem is létezne.
2014. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az uac? ne viccelj ha odáig nem jutsz el hogy kikapcsold az uac-ot akkor neked gép sem való.. amint bejön egy jelzés ott kérdezi hogy be akarod-e állítani -.-

egyébként meg azok használnak xp-t akiknek nem jó a gépük vagy nincs annyi eszük hogy 10 perc alatt felfedezzék az új felhasználói felületet és inkább sírnak hogy a win7 win8 szar..

2014. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fogom kikapcsolni, mert tudom, hogy a biztonságban fontos szerepet játszik. Csak ugye régebben, amikor xp-t használtam, akkor megszoktam, hogy nem kérdez semmit a Windows egy program telepítésénél.
2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!