Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az AVS Video...

Letöltöttem az AVS Video Editor 6.5-öt, és megzavarta a böngészőmet. (bővebben lent Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Innen töltöttem le a programot: [link]

És a Firefoxomat meg tönkre tette. Ha bármint beírok a google keresőjébe, és rákattintok valamire, nem azon az oldalon nyitja meg, hanem új lapot nyit, és ott hozza be. Eredetileg nem csinálta ezt. Létrehozott a fölső sávba valami izét... egy fura ikont, amire ha rákattintok egyébként nem történik semmi. Maga a szerkesztő program elviekben működik, de telepített valami szoftvert is. Mondom mi van? o.O De elolvastam az apró betű, és ott volt, ha elfogadom akkor beleegyezek valami más program telepítésébe is, de én nem fogadtam el, még is belekezdett valamibe.

Egy pillanatra a könyvjelzők is eltűntek, és az előzményeket is összekavarta. Úgy rakta őket össze, mintha meg sem nyitottam volna azt az oldalt, ahonnan a videoszerkesztőt leszedtem.

Itt van az a másik akármi amit telepített:

[link]

És itt az ikon a böngészőben:

[link]


Nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni. Előre is köszi! :)



2014. jún. 13. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

chrome:

jobbfent 3 csík->eszközök->bővítmények

itt törlöd ami nem kell

---------

start-menü vezérlőpult-programok eltávolítása

időrendbe teszed, és megnézed miiket tett fel amikor feltetted az AVS-t, és vagy leírod ide és megmondjuk, hogy törölni kell e, vagy simán eldöntöd, hogy melyiket is törlöd le

2014. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos Firefoxot használok, a Chrome azt írta nincs bővítményem, de a másiknál is megtaláltam, szerintem itt minden oké, eddig is ezek voltak:

[link]


Leszedtem valami Greener Web-et, ami nem tudom hogy került oda, remélem jó lesz.


Viszont már másodszorra írom a választ, mert bizonyos időközönként, csak úgy magától bezárja a böngészőt, aztán meg ha rámegyek, vagy beugrik magától vissza az összes ablak, vagy írja, hogy sajnálatos dolog történt... Remélem egy újraindítás után jó lesz.


Köszönöm a segítséged! :))

2014. jún. 13. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!