Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egy videót tükrözni?

Hogy lehet egy videót tükrözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszer már sikerült, de ne tudom hogyan, és mivel csináltam. Egy videót szeretnék oldalirányban tükrözni. Km Playerben próbálkoztam a tükrözés bekapcsolásával de nem történt semmi. Kérlek titeket, ha van valami oldal vagy ingyenes program (ami nem virusos lehetöleg) írjátok meg válaszba! Köszönöm!

2014. jún. 25. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
most azt szeretnéd hogy úgy is maradjon vagy csak nézni szeretnéd úgy? a legtöbb vágó programban van ilyen talán még a movie makerben is
2014. jún. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

VirtualDub ... Video/filters/rotate. De milyen formátumú a videó?

VD kezeli az avi-t, de rálehet bírni az mpeg2, mkv-ra is.

AviDemux...itt is a filtereknél. Ez alapból sok formátumot kezel.

2014. jún. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A VirtualDubot nem egyszerű rábírni mkv használátára.De nem ez a lényeg.VLC player>eszközök>hatások és szűrők>videóhatások>speciális>tükör
2014. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:
... vagy: FormatFactory. A kimenet beállítása menüpontban a Haladó beállításoknál választhatod ki az elforgatást, valamint a tükrözést.
2014. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát... a fájl típusa MP4 videó
2014. jún. 25. 15:56
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem sokára ki fogom őket próbálni :)
2014. jún. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!