Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a directx-et?

Figyelt kérdés

Újra kellett telepítenem a gépem és mikor elindítom a telepítőt ezt a hiba üzenetet dobja ki:

A cabinet file necessary for installation cannot be trusted. Please verify the Cryptographic Services are enabled and the cabinet file certificate is valid.



2014. júl. 4. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le újra a telepítőt a Microsoft oldaláról.
2014. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sikerült így sem...ugyan az a hibaüzenet
2014. júl. 6. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd be a futtatásba, hogy services.msc és ott a Cryptographic Services (ha magyar akkor Kriptográfiai szolgáltatások) legyen elindítva. Legalábbis ezt írja a hibaüzenet első fele, a másikhoz nem értek... Friss telepítésnél egyébként nem kellene ilyet csinálnia.
2014. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem és el volt índítva és automatikusan indul el, a tulajdonságoknál semmi olyat nem láttam ami akadályozhatná a dolgot.
2014. júl. 12. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:

No ezt megsasolom virtuális gépben, mert nekem is ezt írta ma a gép.

Egyik fórum szerint 09/14-es hotfix okozza a hibát, más fórum szerint dll-ek regisztrálására van szükség (persze a legtöbb dll nem létezett a gépemen). scannow sem segített, scandisk sem úgy hogy én is várom a megoldást :)

2014. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!