Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most ez komoly hogy megszűnik...

Most ez komoly hogy megszűnik a win7 támogatása is úgy mint az xp-nek?

Figyelt kérdés

vagy most mivan? több oldalt is megoszotottak facebookon, de mind mást ír, van amelyik azt írja hogy semmilyen támogatást és frissítést nem fog kapni, van ahol azt hogy csak biztonsági frissítéseket, van ahol meg azt hogy a biztonsági frissítéseken kívül mindent kap ugyan úgy mint eddig...


most akkor mi van?


pc world-ön írták azt hogy nem fog kapni boztonsági frissítéseket előbb meg a laptopszaki egyik cikkét olvastam ahol meg fordítva írja, azt írja hogy csak a biztonsági frissítéseket fogja kapni és mást nem...


szóval akkor most mi az igazság?



2014. júl. 10. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
2020-is biztonságosan használhatod, addig jönnek biztonsági frissítések, de szerintem majd az után is használható lesz. Sokkal inkább, mint az XP most.
2014. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Windows 7-et 5 évvel ezelőtt adták ki. Ez azt jelenti, hogy a rendszer - további 5 évig - biztonsági frissítéseket fog csak kapni, tehát mint ahogy a Windows XP volt 2009 utántól. A kiterjesztett támogatás az XP ez év ápr. 8-án járt le, a Windows 7 esetében ez egészen 2020-ig el fog tartani.


"mainstream" támogatás:

2015. január 13.

meghosszabbított támogatás:

2020. január 14.

2014. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor jó, de továbbra sem értem márt jó ködösíteni a felhasználók elméjét... mármint arra gondolok amit írtam hogy egyik oldalon így másikon már máshogy írták teljesen...:/
2014. júl. 10. 19:52
 5/10 soccerway ***** válasza:
adj linket ahol azt írják nem kap többé frissítéseket. A facebookos megosztások meg komolytalanok.
2014. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hogy véltsanak windows 8 ra...
2014. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerintem az van,hogy mondjuk az adott szervizpack-hoz már nem jön ki frissítés,hanem le kell tölteni a teljes szervízpackot és ahhoz lesz frissítés.

Szerintem...

2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

pc world-öt írtam hogy ott írták, de most hogy jobban beleolvasok ott is azt írják hogy megmaradnak a biztonsági frissítések... de egy valamit nem értek, ezt most olvastam hogy :


Az általános támogatást a Microsoft alapesetben 5 évig biztosítja ingyenes javítások keretében. Ezután a kiterjesztett támogatás lép érvénybe, aminek keretében már csak a biztonsági javítások maradnak meg, minden másért egyedi licenc alapján fizetni kell.


mi lenne az amiért fizetni kell, vagy most mivan?

2014. júl. 10. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeket cégeknek ajánlják fel elsősorban, pl. ilyen a Windows XP további biztonsági frissítésekkel való ellátása.
2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:

Fogalmam sincs a hírek igazságtartalmáról, de szerintem egyszerűen az a világ rendje, hogy semmi sem tart örökké. Kicsit korainak tűnik a kimúlás tervezgetése, de legalább remélhetőleg nem lesz akkora pánik, mint az XP esetében volt.

Tetszik ez a "megszűnik a win7 támogatása is, úgy mint az xp-nek?" mondatrész, valami ilyesféle kétségbeesést hallok kicsendülni belőle: "Hát minket is eltaposhatnak, mint egy rusnya pókot?" Az XP minden idők legnépszerűbb operációs rendszere volt, a hetesnek azonos élettartamot jósolni (miközben a házon belüli konkurrencia ezerrel nyomul) mértéktartó ítélet szerint is optimista megközelítés.

Azt, hogy tovább támogatnák, csak biztonsági frissítéseket nem kapna, értelmetlen marhaságnak tartom. Valaki fél füllel hallott valamit, aztán átengedte a saját intellektusán...

Amúgy meg gondold át, hogy mennyi volt a felfoghatatlan, elképesztő világtragédiának, az XP-támogatás megszűnésének valódi jelentősége? Aki nem tudott vagy nem akart átváltani, azóta is vígan használja, és annyi. Különben, kíváncsi volnék, 2020-ban még Windows 7 lesz-e a gépeden.

De ha már minden összeomlani látszik, még mindig átválthatsz linuxra...

2014. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!