Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tongbu programot hogy kell...

Tongbu programot hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ezzel a Tongbu nevű programmal fizetős appokat lehet ingyen letölteni iOS eszközökre. Én konkrétan a Garageband nevű programot szerettem volna letölteni. Le is jött, viszont ez ugyanugy az ingyenes verzió, tehát fizetni kell, ha az összes hangszert meg akarod kapni. Valaki tudja, hogy mi a trükkje az egésznek ? Sajnos a program kínai.

#Tingbu iOS
2014. júl. 15. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom. Ha nincsen fizezős verzió, akkor nem megy! Ez a fizetős appokat szedi le ingyen! Van arra is egy app amit te mondasz, csak nem tudom a nevét! Az appban lévő vásárlásokat(in-app purchases) nem tudja a Tongbu! A Tongbu a fizetős appokat szedi le ingyen, nem pedig az appon belüli vásárlásokat teszi ingyenessé! Olyan appot tölts le, ami fizetős az app storeban! Ha esetleg egyszercsak(mint nekem)crashelne, vagyis összeomlana az app, de mindig amikor megnyitod, akkor az a teendő, hogy letöltöd a gépre a Tongbu-t, bedugod a gépbe az iPhone-t, és fix crashelsz! Ha nem megy a fix crash, nézz youtubeos videót! Mégegyszer mondom: A Tongbu fizetős appokat szed le ingyen, nem pedig az apokkon belüli vásárlást teszi ingyenessé!
2014. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget !! :)
2014. júl. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!