Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Saját hálózaton belül milyen...

Saját hálózaton belül milyen programmal tudok screenshotot kérni az egyik gépemről ha egy másik előtt ülök?

Figyelt kérdés
Szal nem akarok odamenni a másik géphez, csak amelyik előtt ülök, onnan szeretném látni a másik gép képét. Nem kell folyamatos kép, elég screenshot. Nem olyen cucc kell, ami időnként ment egy képet, hanem csak akkor kell kép, amikor én akarom.
2010. jan. 10. 18:14
 1/4 czibles ***** válasza:

szerintem az egyik legegyszerübb ha regelsz a www.logmein.com -on. fel kell rakni 1 progit mind a 2 gépre és onnantól kezdve már látod is a másik gépet.

+ irányitani is tudod

+ wake on lanozni is ha bios-ból engedve van

2010. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
LogMeIn egy fos lett, évekig használtam de beláttam. A TeamViewer sokkal jobb, most azt használom. Itt letöltheted: [link]
2010. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sima screenshotra is jó? Ha használják a másik gépet, elsötétül a képernyő vmelyiknél?
2010. jan. 10. 19:11
 4/4 czibles ***** válasza:

logmein-nél betudod állítani, hogy elsötétüljön, azt is, hogy ne.

teamviewer igy első ránésre tényleg jobbnak tünik, ott nem tudom, hogy hogy van.

logmein nagy előnye, hogy magyar, de ha tudsz angolul akkor már egyből nem is akkor előny.

(1. voltam)

2010. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!