Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amr. File-t hogyan lehet...

Amr. File-t hogyan lehet átkonvertálni mp3 ra? Switch konvertálóm van de fogalmam sincs hogy működik.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Easy CD-DA Extractor-ral, ha jól tudom azzal át lehet konvertálni.
2010. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi azzal szerinted menni fog?már teljessen kivagyok ettől.
2010. jan. 14. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy egy nagyon jó program a konvertálásokra!

Format Factory

letöltőlink:

[link]


ez a legegyszerűbb, és ingyenes konvertáló program, ami szinte minden fájltípust képes minden fájltípussá konvertálni! ja és magyar, ja és ingyenes, ja és egyszerű!


letöltöd, telepíted, megnyitod..majd a konvertálni kívánt fájlt egyszerűen behúzod a programba, amire ő feldobja a lehetőségeket, hogy mivé lehet konvertálni...rámész, hogy mp3, és a Beállítások gombnál lehetőséged van bitráta, stb beáálítására!

remélem segítettem!

2010. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt is letöltöm valamelyikkel csak tudok kezdeni valamit.az van hogy felvettem a samsung telefonomra a lányom hangját és nem engedte betenni csengőhangnak.ez amr file gondoltam át teszem a számítógépre és megpróbálom át konvertálni mp 3 ra eddig nagyon sikertelenűl ,lehet annyi az egész hogy béna vagyok remélem megtudom csinálni mert nagyon idegesít.
2010. jan. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!